EROLLAR ELEKTRİK

1978'den beri hizmetinizdeyiz...

EROLLAR Elektrik, 1978 yılında “ticaretin kalbi” olarak adlandırabileceğimiz İstanbul Karaköy’de, sektördeki talepleri karşılamak için kurulmuştur.

Yarım asra yaklaşan bilgi, birikim ve tecrübesini, yönetim kadrosundaki üçüncü kuşağa da aktarılmasını sağlayan şirket kültürü sayesinde; müşteri ile güvene dayalı sürdürülebilir bir ticari ilişki prensibi benimsenmiştir.

21. Yüzyıla girildiğinde dünyayı saran teknoloji atağı ve yine bağlı olarak gelişen endüstriyel yapıya kayıtsız kalmayan firmamız, ülkemize karşı sorumluluğunun bilincinde olarak çalışmalar yürütmüştür. 2002 yılında yaptığı büyüme hamlesi ile akım trafosu üretmek için 1975’te kurulan “Sezgin” markasını satın almıştır. Bu tarihten itibaren “üreten ülke güçlüdür” ilkesini öne çıkararak imalat alanında yaptığı yatırımlarla Akım Trafosu çeşitleri dışında Şönt Reaktör ve Harmonik Filtre üretimine de başlamıştır. Sezgin adını hem Türkiye hem de dünya çapında bir marka haline getirmek için üretim hacmi geliştirilirken ihracat çalışmalarına da ağırlık verilmiştir.

Kurulduğu günden bu yana yaptığı yatırımlar sayesinde sürekli büyüyen firmamız, faaliyet alanları, değişime ve gelişime açık kadrosu ile ülke ekonomisine, çevreye ve toplumsal değerlere büyük önem vermektedir. Tüm bunların ışığında sergilenen ve yeni kuşaklara aktarılan enerjisi ile sektörün güvenilir hizmet ve çözüm merkezi haline gelmiştir.

Erollar Elektrik olarak, küreselleşen ticaret anlayışı ve buna bağlı olarak gelişen Türkiye’nin ekonomik şartları ile bulunduğumuz faaliyet alanlarında daha fazla söz sahibi olabilmek adına uğraşıyoruz. Üretim alanındaki gücümüzün yanı sıra sektörün önde gelen markaları ile iş ortaklığı bayilik, genel dağıtıcılık anlaşmaları yaparak müşterilerimizin, sektörün her alanındaki ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Uzman Ekip
Geniş Bayi Ağı
Alternatif Çözümler
Uygun Fiyat
Kaliteli hizmet, uygun fiyat anlayışı ve geniş ürün yelpazemiz ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.