GENEL BAKIŞ

Neler Yapıyoruz?

Gün geçtikçe artan enerji maliyetleri, günümüzde her binanın yeniden tasarlanmış bir enerji sistemine ihtiyaç duyduğunun en önemli kanıtıdır. Son teknoloji ürünler ile donatılmış bir sistem, hem bina sakinlerinin maliyet giderlerine pozitif etki sağlayacak hem de enerji verimliliğini ve sürdürülebilirliğini artırmak amacıyla etkileyici bir çözüm olacaktır.

Erollar Elektrik olarak, 41 yıllık tecrübemizle her boyuttaki bina için yeni nesil bina teknolojisi çözümleri sunuyoruz. Enerji alanında verimliliği artıran, kurumsal sürdürülebilirliği destekleyen ve binaların çeşitli enerji sistemlerini destekleyen geniş bayilik yelpazemiz ile yapılarınız için ihtiyacınız olan ürünleri size sunuyoruz. 

Ürün ihtiyaçlarınız, uzman ekibimiz tarafından piyasa üzerindeki en uygun fiyatlı ürünler baz alınarak belirlenir ve tarafınıza sunulur. Sipariş onayınız ile birlikte ürünleriniz, lojistik depolarımızda hazırlanıp adresinize sevk edilir.

Hizmet Alanları

Küçük, orta ve büyük ölçekli bina sistemleri için çeşitli ürün çözümleri sunarak sanayi, gıda, eğlence, inşaat ve diğer alanlardaki işletmelere konforlu ve uygun maliyetli hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

AVM ve İş Merkezleri
Fabrikalar ve Endüstriyel Tesisler
Arıtma Tesisleri
Taahhüt Şirketleri